JaMediaChicago

PHOTOS, VIDEOS, INTERNET, NEWSPAPERS, RADIO AND TV, HEALTH PROMOTION.

Odmów poniższą modlitwe o uzdrowienie, w puste miejsce wstawiając wszystkie sprawy, które odkryłeś ("moje wspomnienia z dzieciństwa, moje lęki, moje bóle głowy" lub cokolwiek innego).

Modlę się o to, aby wszystkie znane i nieznane negatywne obrazy, niezdrowe przekonania, destrukcyjne wspomnienia komórkowe oraz wszystkie problemy fizyczne związane z____________________[twoje choroby lub problemy] zostały rozpoznane, ujawnione i uzdrowione poprzez napełnienie mnie światłem, życiem i miłością  Boga. Modlę się również o to, aby skuteczność tego uzdrawiania  wzrosła stukrotnie lub więcej". To wiadomość dla organizmu, aby uzdrowienie stało sie priorytetem.

Zastosuj Kod Uzdrawiania, każdą pozycję, wykonując przez trzydzieści sekund i wyrażajac PRAWDZIWĄ INTENCJĘ, taką, która anuluje wszystkie niezdrowe przekonania, lub taką, która dotyczy twojego problemu. Stosując Kod Uzdrawiania, skupiasz się na tym, co pozytywne, a nie na tym, co negatywne. Zanim skończysz upewnij się, że wykonałeś wszystkie cztery pozycje. Wykonuj kolejne kroki Kodu przez conajmniej sześć minut. Zawsze możesz wykonywać ćwiczenie nieco dłużej, zwłaszcza jeśli swój problem oceniłeś na pięć lub sześć lub wyżej. 

(Pierwsza pozycja) grzbiet nosa: pomiędzy grzbietem nosa a punktami pomiędzy brwiami.

kod uzdrawiania 1

pozycja główna                                                 

(druga pozycja) jabłko Adama: bezpośrednio nad jabłkiem Adama

kod uzdrawiania 2

jabłko Adama

(Trzecia pozycja) szczęki: w tylnym, dolnym rogu kości szczękowej, po obu stronach głowy.

kod uzdrawiania 3

pozycja szczęk                                           

(Czwarta pozycja) skronie: około 1.5 cm nad skronią i około 1.5 cm w kierunku tyłu głowy, po obu stronach głowy.

kod uzdrawiania 4

skronie                                                    

Po wykonaniu Kodu ponownie oceń swój problem . Kiedy najwcześniejsze wspomnienie ocenisz na zero lub jeden, możesz przejść do kolejnego wspomnienia lub problemu, który najbardziej cię niepokoi.

WYKONYWANIE KODÓW DLA KOGOŚ INNEGO

Możesz stosować Kod Uzdrawiania w imieniu kogoś innego. Po prostu odmów taką modlitwę jak poniższa.

Modlę się o to, aby wszystkie znane i nieznane negatywne obrazy, niezdrowe przekonania, destrukcyjne wspomnienia komórkowe oraz wszystkie problemy fizyczne związane z____________________[choroby lub problemy bliskiej ci osoby] zostały rozpoznane, ujawnione i uzdrowione poprzez napełnienie [imię tej osoby]_________________ światłem, życiem i miłością Boga. Modlę się również o to, aby skuteczność tego uzdrawiania  wzrosła stukrotnie lub wiecej". 

Wykonaj Kod na sobie. Kiedy skończysz, po prostu pomódl się: "Pełne efekty tego uzdrawiania przekazuje w miłości do (imie osoby)".